AP Gryf Słupsk S.A. wygrywa Słupską Ligę Żaków F1

Drużyna Akademii Piłkarskiej Gryf Słupsk S.A. z rocznika 2010 wygrała Słupską Ligę Żaków F1. Nasi podopieczni wywalczyli pierwsze miejsce, zdobywając w sumie 31 punktów. Nasi młodzi piłkarze strzelili aż 27 goli w 12 meczach, jednocześnie tracąc tylko 7 bramek. Taki rezultat oznacza, że nasza drużyna dysponowała najskuteczniejszym atakiem i najszczelniejszą obroną ligi.

W ramach rozgrywek odbyły się trzy turnieje. Pierwszy w Kwakowie (gdzie mimo gry na wyjeździe występowaliśmy w roli gospodarza) zdobyliśmy na nim 10 punktów. Drugi turniej odbył się w Ustce i wywalczyliśmy na nim aż 12 punktów. Ostatni, trzeci turniej rozegrano 4 listopada na stadionie przy ul. Zielonej 9 w Słupsku. Wywalczyliśmy na nim 9 punktów.

W rozgrywkach Słupskiej Ligi F1 wystąpiliśmy w składzie:

Olaf Kurowski, Filip Wilk, Szymon Sałatkiewicz, Franciszek Bernacki, Karol Borecki, Mateusz Borzyszkowski, Filip Chabowski, Julian Homerda, Damian Małysz, Alan Ślusarski, Marcel Zieleniewski, Dominik Żurawski.

Chociaż w rozgrywkach adeptów piłki nożnej wynik jest na razie sprawą drugorzędną, to gratulujemy trenerowi  zawodnikom! Oby tak dalej!