Sponsorzy

 

Sponsor Główny – Grupa Energa

Grupa Energa to jedna z czterech największych polskich grup energetycznych. Podstawowa działalność obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną oraz cieplną. Zasila swoją energią ponad 3 miliony klientów. Eksploatuje 185 000 km linii energetycznych, przesyłając łącznie 22 TWh energii elektrycznej rocznie. Sieć dystrybucyjna obejmuje swoim zasięgiem 75 000 km2, co stanowi ok. 24% powierzchni Polski.

Miasto Słupsk

Stolica Pomorza Środkowego, nasze ukochane miasto i kolebka Gryfa. Klub i kibice nie zmiennie czują silną więź z miastem, czego dowodem jest baner na stadionie „Słupsk naszym miastem, Gryf naszym klubem”.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku

PGK profesjonalnie, nowocześnie, bezpieczne i ekologiczne świadczy usługi komunalnych na rzecz mieszkańców regionu. Wykonuje działania rzetelnie i solidnie, zgodnie z najwyższymi standardami, o najwyższej jakości. Celem PGK jest dbałość i troska o przyrodę, ochrona środowiska i zasobów naturalnych oraz zapewnianie zdrowego i czystego otoczenia.

 

ZINA – PARTNER TECHNICZNY

ZINA to marka specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów piłkarskich. Jako jedyna w Polsce i jedna z nielicznych w Europie posiada kontrakt z FIFA na produkcję certyfikowanych piłek meczowych. Jest jedną z najaktywniejszych marek występującą na boiskach Ekstraklasy, I i II ligi.

 

 

 

 

Optyk Stolc

Firma rodzinna, w branży od 1966r (w zawodzie OPTYK), a jako własna działalność od 1990r. Klienci wyróżniają nas z uwagi na fachowe doradctwo i pomoc w wyborze oraz największy wybór opraw okularowych. Aktywnie uczestniczymy w światowych targach optycznych (Mediolan, Paryż) skąd przywozimy do Słupska unikatowe, najnowsze oprawy.

 

KMT Stal i KMT Okna Drzwi Bramy

Naszą misją jest produkowanie, sprzedaż i dystrybucja drzwi stalowych wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych oraz świadczenie kompleksowego doradztwa i serwisu, które pozwalają na zapewnienie pełnej satysfakcji Klienta. Jakość świadczonych usług gwarantowana jest poprzez zaangażowanie każdego pracownika w ciągłe doskonalenie się organizacji, zawsze kierując się przy tym maksymą: „Jak najbliżej Klienta”, gdyż produkujemy dzięki jego inspiracjom.

 

 

The William Wallce – whisky bar & burger house – najlepsze burgery w mieście i niepowtarzalna atmosfera szkockiego pubu w jednym miejscu. Właśnie tymi atutami WW przyciąga klientów z całego Słupska.

 

Kucharze prosto z Włoch, pasja i kulinarny temperament – restauracja Casa Italia zaprasza na przygodę z prawdziwymi włoskimi smakami. W karcie znajdą Państwo wszystko, co we włoskiej kuchni najlepsze: Antipasti, Zuppe, Pizza, Risotti, Le paste, oraz specjalne menu dla dzieci.

SIM BHP

Naszym celem jest wykreowanie nowego spojrzenia na świat bezpieczeństwa i higieny pracy. Dajmy naszym klientom możliwość świadomego i racjonalnego wyboru z całej gamy naszych produktów i usług.

 

RWS Cetus

Firma RWS Cetus oferuje do sprzedaży materiały kolejowe staro-użyteczne. Zajmujemy się także obrotem złomem stalowym i kolorowym. Świadczymy także usługi w zakresie wymiany podkładów, demontażu szyn oraz elementów infrastruktury kolejowej, logistyki.

 

 

 

Auto Hak

Niezależna, polska firmą produkującą zaczepy kulowe (haki holownicze) do samochodów osobowych i dostawczych. Swoją działalność w branży rozpoczęła w 1976 roku produkując jeden model haka. W dniu dzisiejszym wytwarza zaczepy kulowe do ponad 1000 modeli samochodów i zatrudnia ponad 140 wysoko wykwalifikowanych pracowników.

 

Laminopol

Laminopol Sp. z o.o. jako pierwsza w Polsce wdrożyła na terenie Polski laminatowe przekrycia dachowe oraz systemy oczyszczania powietrza. W wyniku przekształceń strukturalnych firmy Laminopol Sp. z o.o. w 2005 roku została wyodrębniona firma Laminopol Konstrukcje Sp. z o.o., która przejęła jako samodzielny podmiot działalność firmy Laminopol Sp. z o.o. w zakresie projektowania, wytwarzania i montażu wyrobów z laminatu poliestrowo szklanego i urządzeń biologicznego oczyszczania powietrza.

 

 

BranQ

Słupska firma produkująca wysokiej klasy akcesoria gospodarstwa domowego. Marka BranQ rozpoznawalna jest dzięki niepowtarzalnemu designowi łączącemu w sobie funkcjonalność dla użytkownika oraz dbałość o estetykę produktów.

 

Materiały budowlane BAT  to lider branży budowlanej na Pomorzu. W ofercie posiada szeroki asortyment materiałów budowlanych niezbędnych do budowy, remontu i wykończenia – od fundamentów, aż po dach. W BAT znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w naprawdę korzystnych cenach.

 

 

 

Usługi Transportowe – Barański Mariusz

 

Owoce i Warzywa PPHU Jarząbek

Zobacz też KLUB 100