Sponsorzy

 

Miasto Słupsk

Stolica Pomorza Środkowego, nasze ukochane miasto i kolebka Gryfa. Klub i kibice nie zmiennie czują silną więź z miastem, czego dowodem jest baner na stadionie „Słupsk naszym miastem, Gryf naszym klubem”.

 

 

TUZO

Od 1990 roku na rynku, spadkobierca słupskiej tradycji branży obuwniczej, współpracuje z największymi firmami obuwniczymi i galanteryjnymi w Polsce. Prosta i czytelna struktura małej firmy pozwala uzyskać wysoką wydajność przy zachowaniu niskich kosztów.

 

 

 

 

Optyk Stolc

Firma rodzinna, w branży od 1966r (w zawodzie OPTYK), a jako własna działalność od 1990r. Klienci wyróżniają nas z uwagi na fachowe doradctwo i pomoc w wyborze oraz największy wybór opraw okularowych. Aktywnie uczestniczymy w światowych targach optycznych (Mediolan, Paryż) skąd przywozimy do Słupska unikatowe, najnowsze oprawy.

 

KMT Stal i KMT Okna Drzwi Bramy

Naszą misją jest produkowanie, sprzedaż i dystrybucja drzwi stalowych wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych oraz świadczenie kompleksowego doradztwa i serwisu, które pozwalają na zapewnienie pełnej satysfakcji Klienta. Jakość świadczonych usług gwarantowana jest poprzez zaangażowanie każdego pracownika w ciągłe doskonalenie się organizacji, zawsze kierując się przy tym maksymą: „Jak najbliżej Klienta”, gdyż produkujemy dzięki jego inspiracjom.

 

 

The William Wallce – whisky bar & burger house – najlepsze burgery w mieście i niepowtarzalna atmosfera szkockiego pubu w jednym miejscu. Właśnie tymi atutami WW przyciąga klientów z całego Słupska.

 

Kucharze prosto z Włoch, pasja i kulinarny temperament – restauracja Casa Italia zaprasza na przygodę z prawdziwymi włoskimi smakami. W karcie znajdą Państwo wszystko, co we włoskiej kuchni najlepsze: Antipasti, Zuppe, Pizza, Risotti, Le paste, oraz specjalne menu dla dzieci.

SIM BHP

Naszym celem jest wykreowanie nowego spojrzenia na świat bezpieczeństwa i higieny pracy. Dajmy naszym klientom możliwość świadomego i racjonalnego wyboru z całej gamy naszych produktów i usług.

 

RWS Cetus

Firma RWS Cetus oferuje do sprzedaży materiały kolejowe staro-użyteczne. Zajmujemy się także obrotem złomem stalowym i kolorowym. Świadczymy także usługi w zakresie wymiany podkładów, demontażu szyn oraz elementów infrastruktury kolejowej, logistyki.

 

Adkonis Ferma Kur

Największy producent jaj kurzych w województwie pomorskim, a także jeden z liczących się producentów krajowych. Firma zaczęła działalność w 1972 roku. Na początku posiadała 12 ha ziemi i 200 kur wylęgowych. Po 10 latach firma zwiększyła areał do 50 ha ziemi, a ilość kur niosek wzrosła aż do 15 tysięcy. Po kolejnych dziesięciu latach firma posiada już 350 ha i chowa 120 tys. niosek.

 

 

Auto Hak

Niezależna, polska firmą produkującą zaczepy kulowe (haki holownicze) do samochodów osobowych i dostawczych. Swoją działalność w branży rozpoczęła w 1976 roku produkując jeden model haka. W dniu dzisiejszym wytwarza zaczepy kulowe do ponad 1000 modeli samochodów i zatrudnia ponad 140 wysoko wykwalifikowanych pracowników.

 

Laminopol

Laminopol Sp. z o.o. jako pierwsza w Polsce wdrożyła na terenie Polski laminatowe przekrycia dachowe oraz systemy oczyszczania powietrza. W wyniku przekształceń strukturalnych firmy Laminopol Sp. z o.o. w 2005 roku została wyodrębniona firma Laminopol Konstrukcje Sp. z o.o., która przejęła jako samodzielny podmiot działalność firmy Laminopol Sp. z o.o. w zakresie projektowania, wytwarzania i montażu wyrobów z laminatu poliestrowo szklanego i urządzeń biologicznego oczyszczania powietrza.

 

 

BranQ

Słupska firma produkująca wysokiej klasy akcesoria gospodarstwa domowego. Marka BranQ rozpoznawalna jest dzięki niepowtarzalnemu designowi łączącemu w sobie funkcjonalność dla użytkownika oraz dbałość o estetykę produktów.

 

 

 

Usługi Transportowe – Barański Mariusz

 

Owoce i Warzywa PPHU Jarząbek

 

Zobacz też KLUB 100