Sponsorzy

———————-

 

Sponsor Główny – Energa Grupa Orlen

Sponsor tytularny Akademii – Energa Grupa Orlen

www.energa.pl

Miło nam poinformować, że Energa z Grupy ORLEN będzie naszym sponsorem w obecnym sezonie. Dzięki tej współpracy możemy rozwijać talenty młodych zawodników naszej Akademii, której to Energa jest sponsorem tytularnym.

Grupa Energa to jedna z czterech największych polskich grup energetycznych. Podstawowa działalność obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną oraz cieplną. Zasila swoją energią ponad 3 miliony klientów. Eksploatuje 185 000 km linii energetycznych, przesyłając łącznie 22 TWh energii elektrycznej rocznie. Sieć dystrybucyjna obejmuje swoim zasięgiem 75 000 km2, co stanowi ok. 24% powierzchni Polski.

Dziękujemy, że jesteście z Nami !

———————-

OFERTA SPONSORSKA  

———————-

Miasto Słupsk

Stolica Pomorza Środkowego, nasze ukochane miasto i kolebka Gryfa. Klub i kibice nie zmiennie czują silną więź z miastem, czego dowodem jest baner na stadionie „Słupsk naszym miastem, Gryf naszym klubem”.

———————-

 

KEEZA – PARTNER TECHNICZNY

KEEZA – to polska marka stworzona z miłości do sportu! Zajmujemy się produkcją profesjonalnego sprzętu i odzieży sportowej zarówno dla zawodowców jak i amatorów niemal każdej dyscypliny sportu. KEEZA jest w branży już blisko 8 lat. W tym czasie udało nam się osiągnąć rozpoznawalność i miano solidnego brandu na polskim rynku.

———————-

TV Słupsk

TV SŁUPSK – PARTNER MEDIALNY

Telewizja Słupsk w sieci Vectra jest koncesjonowanym nadawcą lokalnego programu informacyjnego w Słupsku, Ustce i Sławnie, zrzeszonym w Polskiej Izbie Komunikacji Elektronicznej oraz Stowarzyszeniu Programów Lokalnych „Vectramedia”

———————-

Radio Gdańsk – PARTNER MEDIALNY

———————-

ALMIR – Spedycja Transport

Firma powstała w 2007 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie na usługi transportowe wysokiej jakości. Gwarantując rzetelną obsługę oraz zarządzanie transportem chcielibyśmy poznać potrzeby Państwa firmy tym samym dostosowując wysokiej jakości rozwiązania.

———————-

ADKONIS 

Ferma jest największym producentem jaj kurzych na terenie województwa pomorskiego, a także jednym z liczących się producentów krajowych. Rozpoczęli działalność w 1972 roku. Na początku posiadali 12 ha ziemi i 200 kur wylęgowych. Po 10 latach został zwiększony areał do 50 ha ziemi, a ilość kur niosek wzrosła aż do 15 tysięcy. Po kolejnych dziesięciu latach uprawiali już 350 ha i chowali 120 tys. niosek.

———————-

EUro Invest Gropu

Euro Invest Group

Euro Invest Group Sp. z o.o.  to firma założona w 2017 roku w Słupsku. Zapewniają najwyższej jakości usługi w branży transportowej. Współpraca z nimi to pełen profesjonalizm.

———————-

Firma „Genstwa Transport” gwarantuje profesjonalną i wysokiej jakości usługę w zakresie transportu krajowego. Współpraca z nimi zapewnia bezpieczeństwo i obsługę klienta na najwyższym poziomie.

———————-

Firma Eden Catering przygotowuje zarówno śniadania, posiłki regeneracyjne i profilaktyczne, jak i obiady.
Specjalnością zakładu jest organizacja uroczystości specjalnych dla kilkuset osób jak bankiety, przyjęcia, wesela, studniówki, komunie, chrzciny zarówno w lokalu, jak i w domu klienta lub innym wskazanym miejscu.

———————-

Misją Uczelni wobec społeczeństwa jest: współtworzenie i zachowanie kultury oraz tożsamości narodowej z poszanowaniem odmiennych kultur i tradycji; zdobywanie, interpretowanie, przechowywanie i przekazywanie wiedzy zgodne z kanonem wiedzy uniwersalnej; krzewienie krytycznej postawy wobec rzeczywistości w poczuciu odpowiedzialności za przyszłość jednostki, Polski, Europy i świata.

———————-

The William Wallce – whisky bar & burger house – najlepsze burgery w mieście i niepowtarzalna atmosfera szkockiego pubu w jednym miejscu. Właśnie tymi atutami WW przyciąga klientów z całego Słupska.

———————-

 

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, której wszystkie udziały objęte są przez jednego wspólnika – Gminę Miejską Słupsk.

———————-

 

Kebab House to firma z bogatą tradycją, działa już od 1998 roku. Kebaby serwowane w Kebab House od razu podbiły serca i podniebienia słupszczan. W każdym z dwóch punktów sieci Kebab House od rana do późnego wieczora ustawiają się tłumy klientów. Tajemnicą takiego sukcesu jest przyrządzane według oryginalnej receptury mięso, zawsze świeże warzywa i dowożone codziennie rano pieczywo.

———————-

Zapewniamy kompleksową obsługę i korzystne ceny. Firma zajmująca się produkcją betonów różnych klas i mieszanek związanych cementem, mających szerokie zastosowanie w budownictwie ogólnym i drogowym.

———————-

Firma zajmująca się, na terenie Słupska i okolic, skupem, sprzedażą, zamianą samochodów osobowych i dostawczych. Świetne miejsce do zamiany starego auta na nowe

———————-

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, świadczącą profesjoanlne usługi w zakresie pielęgnacji aut. Bazujmy tylko i wyłącznie na sprawdzonych, certyfikowanych oraz rekomendowanych produktach. Podchodzimy do każdego pojazdu indywidualnie z wyjątkową precyzją, aby zachwycić wspaniałym i pięknym wyglądem naszego samochodu.

———————-

Różatrans to przedsiębiorstwo zajmujące się spedycją i transportem. Stawiają głównie na pełen profesjonalizm i wysokiej jakości obsługę klienta. Dzięki temu współpraca z nimi to czysta przyjemność.

———————-

BranQ to polska marka artykułów gospodarstwa domowego, która od kilku lat cieszy się popularnością na rynku krajowym i międzynarodowym. Jej atutami są unikalny design, wysoka jakość i duży wybór oferowanych produktów, europejskie certyfikaty jakości, najwyższej klasy urządzenia i materiały stosowane w procesie produkcji, która w całosci ma miejsce w Polsce.

———————-

Firma ELJA zajmuje się handlem perfumami i kosmetykami od 1995 roku. W naszej ofercie posiadamy asortyment wielu renomowanych. Posiadamy również w sprzedaży kosmetyki kolorowe do makijażu oraz kosmetyki naturalne.

———————-

 

Firma MARKOS to światowej klasy producent wyrobów kompozytowych, firma z ponad 25-letnią tradycją i kilkuset osobową załogą, gdzie pasja oraz procesy optymalizacji i ciągłego doskonalenia wraz z polityką ochrony środowiska gwarantują jakość i konkurencyjność wyrobów i usług. Specjalizują się w technologii próżniowej infuzji żywicy, a także procesach laminowania ręcznego oraz w procesach form zamkniętych (RTM). Firma MARKOS jest certyfikowanym dostawcą dla branży energetyki wiatrowej – wykonują obudowy elektrowni wiatrowych.

———————-

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, której wszystkie udziały objęte są przez jednego wspólnika – Gminę Miejską Słupsk.

———————-

Stolko to firma rodzinna, której początki sięgają 1986 roku. Podczas 30 letniego doświadczenia w produkcji folii oraz worków foliowych wypracowaliśmy sobie miano jednego z największych producentów folii na Pomorzu. Dynamiczny rozwój firmy to inwestycje w nowoczesny park maszynowy, ciągły rozwój technologiczny, gwarancja wysokiej jakości zarówno produktów jak i obsługi klienta.

———————-

Konstrukcją domów w technologii szkieletowej zajmują się od ośmiu lat. Wypracowali sposób budowy, który zapewnia stawianym przez nich domom trwałość, ergonomię, niezawodność i ekonomiczne użytkowanie. Nie zapominają też o estetyce. Wszystko po to, byś zamieszkał w pięknym wnętrzu i w bezpiecznym otoczeniu.

 

———————-

Firma Laminopol, tak samo jak my, to lider w sprzedaży materiałów do produkcji kompozytów. Zapewniają między innymi żywice, żelkoty, zbrojenia szklane i węglowe.

 

———————-

OFERTA SPONSORSKA  

———————-

Jubiler Stanisławscy to firma zajmująca się sprzedażą biżuterii złotej i srebrnej na terenie miasta Słupsk.  Mogą się poszczycić wielkim wyborem obrączek. Może oświadczyny na stadionie?

———————-

 

Transport i spedycja to specjalność firmy Mario Trans. Jest to niezawodne przedsiębiorstwo, które zawsze dba o załadunek i zadowolenie każdej ze stron.


Firma mająca swoją siedzibę w Słupsku przy ul. Spacerowej 1 dostarcza catering na terenie Słupska, Koszalina, Trójmiasta i wszystkich okolicznych miejscowości.
Jeżeli chcesz, żeby, świeże posiłki były codziennie pod Twoimi drzwiami zachęcamy do skorzystania z usług https://elitefoodbox.pl   
———————-

Nasza firma specjalizuje się w produkcji mebli w wiwięszkości na idnywidualne zmowienie. Od początku postawiliśmy na jakość wykonywania usług oraz na satysfakcję naszych klientów. Każde nasze zlecenie traktujemy jak prawdziwe wyzwanie I dokładamy wszelkich starań, aby Państwa meble były niepowtarzalne oraz funkcjonalne.

———————-

NORDBETON Sp. z o.o. już od 2007 roku działa na rynku budowlanym w Słupsku i jego okolicach. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej klasy betonu towarowego dla budownictwa ogólnego i drogowego.

———————-

Firma transportowa Hendzel powstała w 2014 roku. Działamy nie tylko na terenie kraju – zajmujemy się także spedycją oraz transportem na terenie całej Europy. Posiadamy licencję na wykonywanie transportu krajowego i międzynarodowego.

———————-

Naszą pracę wykonujemy solidnie, szybko i bez niespodzianek. Drewno jest naszym żywiołem, a praca pasją, dzięki której spełniamy się zawodowo. Systematycznie poszerzamy naszą wiedzę, szukając nowych rozwiązań i udoskonalając technikę budowy. Nasze domy są robione ręcznie. Każdy z nich to małe dzieło sztuki, a jego widok pozostaje na długi czas w pamięci.

———————-

Gryf Słupsk

Firma Damar działa w branży gastronomicznej. Ich kebaby cieszą się dużą popularnością w mieście Słupsk. Świeże i wysokiej jakości półprodukty świadczą o jakości, którą wypracowała sobie firma.

———————-

Firma istnieje już od ponad 10 lat i cieszy się doskonałą opinią wśród mieszkańców Słupska. Salon fryzjersko-kosmetyczny „Anna” gwarantuje wysokiej jakości usługi i przemiłą atmosferę.

———————-

Studio urody Duo-Color to miejsce, gdzie zadbają o Twój image. Świetna atmosfera, bardzo miła obsługa i przeogromna wiedza na temat fryzjerstwa sprawi, że każdy klient jest usatysfakcjonowany.

———————-

Firma transportowa TS Express

———————-

Firma zajmująca się, na terenie Słupska i okolic, skupem, sprzedażą, zamianą samochodów osobowych i dostawczych. Świetne miejsce do zamiany starego auta na nowe

———————-

Firma Zimar jest firmą działającą na rynku krajowym już od 1992 roku, świadczącą usługi w zakresie transportu krajowego, spedycji oraz wszelkich robót ziemnych, a także usług zieleniarskich.

———————-

Kaszubska firma rodzinna założona przez braci Tadeusza i Andrzeja Bigusów działa już 30 lat. To właśnie od pierwszej litery ich nazwiska i imion wzięła się nazwa przedsiębiorstwa. Od trzech dekad BAT wsłuchując się w potrzeby klientów, rozwinął się bardzo dynamicznie, zmieniając profil działalności – ze sprzedaży nawozów i materiałów siewnych na najlepiej zaopatrzone składy budowlane.

———————-

Firma  mov  od 2005 roku zajmuje się produkcją profesjonalnych stołów do masażu, stołów rehabilitacyjnych oraz leżanek SPA&Wellness.

———————-

———————-

Jesteśmy firmą zajmująca się projektowaniem oraz produkcją mebli na zamówienie według indywidualnych potrzeb klientów. Zapewniamy naszym klientom fachowe doradztwo, pomiary, projekt, transport oraz montaż. Doradzimy jak położyć glazurę, gdzie powinny znajdować się podłączenia mediów. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych klientów w trakcie całego procesu produkcji.

———————-

Firma „Earth Cargo Sp. z o.o.” prowadzi swoją działalność w branży usług transportowych. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Słupsk, gdzie prężnie się rozwija.

———————-

POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE ŁUKASZ PŁOSKONKA

Pośrednictwo ubezpieczeniowe Łukasza Płoskłonka to doskonałe miejsce do ubezpieczenia siebie i swojego otoczenia. Każdy kto uprawia sport powinien się zastanowić czy nie może to być przydatna rzecz.

———————-

Firma zajmuje się wypożyczaniem aut różnej klasy oraz pomocy w uzyskaniu odszkodowania.
W ofercie znajdziesz samochody osobowe wszystkich klas, samochody dostawcze oraz autolaweta!

———————-

Villa Rubikon oferuje zakwaterowanie długo- i krótkoterminowe w pokojach 1,2,3 osobowych oraz apartamentach dwupokojowych dla 4-5 osób. Obiekt zlokalizowany jest na drodze wylotowej do miejscowości nadmorskich takich jak: Łeba, Rowy, Smołdzino.

———————-

Kupieckie centrum handlowe zlokalizowane blisko dworca kolejowego, blisko centrum.

———————-

———————-

———————-

OFERTA SPONSORSKA

Firma oferuje pośrednictwo w sprzedaży działek, domów i mieszkań.
Gryf Nieruchomości jest cenionym w regionie pośrednikiem w obrocie nieruchomościami.
———————-
Firma z branży energetycznej, od 2017r. zajmująca się dostarczaniem rozwiązań opartych na odnawialnych źródłach energii oraz systemach grzewczych. Produkty oparte na polskich producentach oraz najwyższych technologiach dostępnych na Polskim rynku.