Sponsorzy

 

 

Sponsor Główny – Energa Grupa Orlen

Sponsor tytularny Akademii – Energa Grupa Orlen

www.energa.pl

Miło nam poinformować, że Energa z Grupy ORLEN będzie naszym sponsorem do końca sezonu 2020/2021. Dzięki tej współpracy możemy rozwijać talenty młodych zawodników naszej Akademii, której to Energa jest sponsorem tytularnym.

Grupa Energa to jedna z czterech największych polskich grup energetycznych. Podstawowa działalność obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną oraz cieplną. Zasila swoją energią ponad 3 miliony klientów. Eksploatuje 185 000 km linii energetycznych, przesyłając łącznie 22 TWh energii elektrycznej rocznie. Sieć dystrybucyjna obejmuje swoim zasięgiem 75 000 km2, co stanowi ok. 24% powierzchni Polski.

Dziękujemy, że jesteście z Nami !

Miasto Słupsk

Stolica Pomorza Środkowego, nasze ukochane miasto i kolebka Gryfa. Klub i kibice nie zmiennie czują silną więź z miastem, czego dowodem jest baner na stadionie „Słupsk naszym miastem, Gryf naszym klubem”.

 

ZINA – PARTNER TECHNICZNY

ZINA to marka specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów piłkarskich. Jako jedyna w Polsce i jedna z nielicznych w Europie posiada kontrakt z FIFA na produkcję certyfikowanych piłek meczowych. Jest jedną z najaktywniejszych marek występującą na boiskach Ekstraklasy, I i II ligi.

Optyk Stolc

Firma rodzinna, w branży od 1966r (w zawodzie OPTYK), a jako własna działalność od 1990r. Klienci wyróżniają nas z uwagi na fachowe doradctwo i pomoc w wyborze oraz największy wybór opraw okularowych. Aktywnie uczestniczymy w światowych targach optycznych (Mediolan, Paryż) skąd przywozimy do Słupska unikatowe, najnowsze oprawy.

 

KMT Stal i KMT Okna Drzwi Bramy

Naszą misją jest produkowanie, sprzedaż i dystrybucja drzwi stalowych wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych oraz świadczenie kompleksowego doradztwa i serwisu, które pozwalają na zapewnienie pełnej satysfakcji Klienta. Jakość świadczonych usług gwarantowana jest poprzez zaangażowanie każdego pracownika w ciągłe doskonalenie się organizacji, zawsze kierując się przy tym maksymą: „Jak najbliżej Klienta”, gdyż produkujemy dzięki jego inspiracjom.

 

 

The William Wallce – whisky bar & burger house – najlepsze burgery w mieście i niepowtarzalna atmosfera szkockiego pubu w jednym miejscu. Właśnie tymi atutami WW przyciąga klientów z całego Słupska.

 

Kucharze prosto z Włoch, pasja i kulinarny temperament – restauracja Casa Italia zaprasza na przygodę z prawdziwymi włoskimi smakami. W karcie znajdą Państwo wszystko, co we włoskiej kuchni najlepsze: Antipasti, Zuppe, Pizza, Risotti, Le paste, oraz specjalne menu dla dzieci.

SIM BHP

Naszym celem jest wykreowanie nowego spojrzenia na świat bezpieczeństwa i higieny pracy. Dajmy naszym klientom możliwość świadomego i racjonalnego wyboru z całej gamy naszych produktów i usług.

Auto Hak

Niezależna, polska firmą produkującą zaczepy kulowe (haki holownicze) do samochodów osobowych i dostawczych. Swoją działalność w branży rozpoczęła w 1976 roku produkując jeden model haka. W dniu dzisiejszym wytwarza zaczepy kulowe do ponad 1000 modeli samochodów i zatrudnia ponad 140 wysoko wykwalifikowanych pracowników.

 

Laminopol

Laminopol Sp. z o.o. jako pierwsza w Polsce wdrożyła na terenie Polski laminatowe przekrycia dachowe oraz systemy oczyszczania powietrza. W wyniku przekształceń strukturalnych firmy Laminopol Sp. z o.o. w 2005 roku została wyodrębniona firma Laminopol Konstrukcje Sp. z o.o., która przejęła jako samodzielny podmiot działalność firmy Laminopol Sp. z o.o. w zakresie projektowania, wytwarzania i montażu wyrobów z laminatu poliestrowo szklanego i urządzeń biologicznego oczyszczania powietrza.

 

 

BranQ

Słupska firma produkująca wysokiej klasy akcesoria gospodarstwa domowego. Marka BranQ rozpoznawalna jest dzięki niepowtarzalnemu designowi łączącemu w sobie funkcjonalność dla użytkownika oraz dbałość o estetykę produktów.

 

Materiały budowlane BAT  to lider branży budowlanej na Pomorzu. W ofercie posiada szeroki asortyment materiałów budowlanych niezbędnych do budowy, remontu i wykończenia – od fundamentów, aż po dach. W BAT znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w naprawdę korzystnych cenach.

 

STORM Streetwear

Firma powstała w 2011, wykonuje nadruki DTG na najnowszej i najnowocześniejszej maszynie Brother GTX co gwarantuje najwyższą jakość wizualną i trwałość wydruków.

Firma wykonuje nadruk DTG m.in na koszulkach, bluzach, torbach reklamowych, body dziecięce

Usługi Transportowe – Barański Mariusz

 

Owoce i Warzywa PPHU Jarząbek

Felizajob

Firma Felizajob jest prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży medycznej, zatrudniającą opiekunki osób starszych, samotnych, niesamodzielnych, chorych oraz sparaliżowanych do pracy na terenie Polski, Niemiec i Austrii. Zatrudniamy, rekrutujemy oraz szkolimy personel na potrzeby osób prywatnych, domów opieki, szpitali czy placówek opiekuńczych w każdym z trzech wyżej wymienionych krajów.

Stolko

Firma rodzinna, której początki sięgają 1986 roku. Podczas 30 letniego doświadczenia w produkcji folii oraz worków foliowych wypracowaliśmy sobie miano jednego z największych producentów folii na Pomorzu.

Ferma jest największym producentem jaj kurzych na terenie województwa pomorskiego, a także jednym z liczących się producentów krajowych. Rozpoczęli działalność w 1972 roku. Na początku posiadali 12 ha ziemi i 200 kur wylęgowych. Po 10 latach został zwiększony areał do 50 ha ziemi, a ilość kur niosek wzrosła aż do 15 tysięcy. Po kolejnych dziesięciu latach uprawiali już 350 ha i chowali 120 tys. niosek.

 

Sklep Johny Weed oferuje szeroką gamę produktów konopnych najwyższej jakości. Zapewniają najwyższą jakość usług i produktów, a przy tym najniższe ceny.

Specjalnością zakładu jest organizacja uroczystości specjalnych dla kilkuset osób jak bankiety, przyjęcia, wesela, studniówki, komunie, chrzciny zarówno w lokalu, jak i w domu klienta lub innym wskazanym miejscu.

 

Szeroki wybór biżuterii oraz profesjonalna obsługa, tym charakteryzuje się nasz sponsor, jubiler ES.M. Stanisławscy.

 

Firma „TOŁŁOCZKO” to firma rodzinna założona w 1993 przez Iwonę i Tomasza Tołoczko. Misją firmy jest produkcja i sprzedaż zdrowej żywności. Mięso pozyskiwane jest od lokalnych producentów rolnych z Kaszub, bezpośrednio z rodzinnej ubojni. Nie korzystają z pośredników, dzięki czemu mogą zagwarantować najwyższą jakość oferowanych produktów mięsno-wędliniarskich.

Firma Zimar jest firmą działającą na rynku krajowym już od 1992 roku, świadczącą usługi w zakresie transportu krajowego, spedycji  oraz wszelkich robót ziemnych, a także usług zieleniarskich. Nasza główna siedziba zlokalizowana jest w Słupsku.

OFERTA SPONSORSKA