Czas rewanżu?

Gryf kontra Jaguar. Taki mecz zobaczą w najbliższą sobotę kibice na stadionie przy ul. Zielonej 9. Do Słupska przyjeżdża młoda i ambitna drużyna z Gdańska, która w rundzie jesiennej mocno popsuła humory Gryfitom, wydzierając im niemal pewne zwycięstwo.

Słupszczanie mają coś do udowodnienia w meczu z Jaguarem Gdańsk. Pierwszy mecz w tym sezonie pomiędzy oboma drużynami rozgrywany był na boisku w Sopocie, w chłodne jesienne popołudnie 11 listopada. Gryfici prowadzili pewnie już 1:4, po fenomenalnej pierwszej połowie. Niestety druga połowa należała do młodej i ambitnej drużyny z Gdańska. Najpierw strzelili gola na 2:4, następnie padło trafienie kontaktowe na 3:4, a w ostatnich minutach meczu gdańszczanie zdobyli gola na wagę remisu.

Piłkarze Gryfa Słupsk S.A. jeszcze dziś dobrze pamiętają swoje rozczarowanie i gorycz wyniku z Sopotu. W najbliższą sobotę będą mieli okazję udowodnić swoją wyższość i zrewanżować się za utracone zwycięstwo. Z drugiej strony do Słupska przyjedzie zespół, który nie przegrał od trzech spotkań. Co więcej w ostatnim ligowym meczu Jaguar zremisował u siebie ze Stolemem 2:2, a na początku czerwca wywiózł trzy punkty z arcytrudnego boiska w Garczegorzu (Anioły Garczegorze – Jaguar Gdańsk 0:1). Wszystko to świadczy, że w 16 czerwca o godz. 13.00 zobaczymy dobre spotkanie, w którym żadna z drużyn nie ma zamiaru się bronić.