Derby na remis

Dzisiaj przyszło nam się zmierzyć w derbowym pojedynku z MKS-em Jantar Ustka. Podopieczni Karola Izmajłowicza przed tym spotkaniem zajmowali 16 lokatę, lecz jak wszyscy wiemy derby to derby.

Jeszcze nie wszyscy dobrze zajęli swoje miejsca na stadionie a już w 4 minucie nasz bramkarz zmuszony był wyciągać piłkę z siatki. Bramkę dla gości zdobył Kacper Książkiewicz. Dwie minuty później po faulu na Macieju Gregorku i stałym fragmencie gry, Szymon Mytych uderza obok bramki. Minutę później mogło być 2:0 lecz na posterunku był Dawid Więckowski zatrzymując zawodnika gości.

Pomimo kilku groźnych akcji, podopieczni Grzegorza Bednarczyka nie potrafili znaleźć drogi do bramki dobrze dysponowanego tego dnia, Fabian Radoszewski który kilkukrotnie bronił groźne strzały gospodarzy.

Pierwsza bramka dla Gryfa wpadła w 44 minucie za sprawą gola Daniela Piechowskiego

Druga połowa zaczęła się bardzo obiecująco. Kilka groźnych akcji, lecz brakowało skuteczności, zdecydowania albo na drodze stawał bramkarz gości. Na prowadzenie wyszliśmy w 76 minucie, a drugą bramkę w tym meczu zdobył Daniel Piechowski

Szans na podwyższenie nie brakowało, lecz ostatni do bramki trafili goście, którzy dzięki trafieniu Igora Skwierza w 82 minucie ustalają końcowy wynik.

Tym samym derbowy pojedynek kończymy wynikiem 2:2

 

 

1. Bielańczuk Filip
2. Prusaczyk Tomasz
5. Piechowski Daniel
6. Parzych Tomasz
7. Gregorek Maciej
8. Jendruch Kacper
10 . Słowiński Fabian
14. Więckowski Dawid
15. Mytych Szymon
16. Piekarski Tomasz
22. Kozakowski Maciej
Ławka
12. Gołojuch Maciej
9. Lutkiewicz Karol
13. Gołojuch Kacper
17. Ronowski Ksawery
18. Grygiel Kacper
19. Dąbrowski Patryk

Sponsorem głównym Gryfa jest Energa z Grupy ORLEN

Energa

fot: www.robertfotografia.pl

Leave a comment