Sztab

Grzegorz Bednarczyk – trener drużyny seniorskiej

Przygodę z piłką nożną zaczął na podwórku koło rodzinnego domu, na którym prawie codziennie grało się w tzw. marynarza. Poważniej w treningi piłkarskie zaangażował się w SP 16. W seniorskiej drużynie Gryfa rozegrał ponad 300 meczów i strzeliłem ponad 100 goli. W czasie borykania się z problemami zdrowotnymi otrzymał propozycję objęcia stanowiska asystenta trenera Polakowskiego, uzyskał licencję UEFA B i prowadził rezerwy Gryfa Słupsk awansując od klasy B do ligi okręgowej. W 2013 r. przejął prowadzenie pierwszego zespołu, z którym na jeden sezon awansował do 3. ligi. Dla Grzegorza Bednarczyka piękno piłki nożnej polega na wymaganiach jakie stawia ona zawodnikom, nauce charakteru, dyscypliny i cierpliwości, bez której trudno cokolwiek osiągnąć. Piłkę nożną trzeba po prostu kochać, gdy wygrywasz jesteś szczęśliwy, po porażce czujesz smutek i złość, ale nie możesz się doczekać następnego treningu i meczu, wtedy jest to prawdziwa pasja – mówi Grzegorz Bedanarczyk.

Aleksander Trawiński – kierownik drużyny seniorskiej

Wychowanek Startu Miastko, ze Słupskiem związany od 1982 r. gdy rozpoczął naukę w Zespole Szkół Drzewnych. Od 1984 roku trenował w Czarnych Słupsk. Cztery lata później po połączeniu Czarnych i Gryfa rozpoczął przygodę z Gryfem Słupsk. Jako czynny piłkarz z Gryfem pożegnał się 1992 roku, w tym samym czasie gdy do pierwszego zespołu wchodzili ówcześni juniorzy Paweł Kryszałowicz i Grzegorz Bednarczyk. Po pięciu latach przerwy wrócił do piłki nożnej, ale już bardziej rekreacyjnie w zespole Tomgraf Słupsk. W 2000 roku zakończył czynne uprawianie sportu. Od lipca 2012 roku pełni funkcję kierownika drużyny w Gryfie Słupsk.

Niewiele brakowało a zostałbym kolarzem Baszty Bytów. Jednak to piłka wywarła największe wpływ na moje życie. Na boisku grałem w formacji obronnej – lewa, prawa obrona, stoper czy wysunięty obrońca tzw. forstoper – mówi Aleksander Trawiński.   

Robert Rutecki

Ze słupskim klubem związany od najmłodszych lat związany. W latach 90. jako zawodnik Gryfa Słupsk prowadzonego przez Wojciecha Ostrowskiego oraz Tadeusza Żakiety, grał na pozycji lewego pomocnika oraz napastnika. Ponownie w klubie przy zespole seniorskim od kwietnia 2017 r., odpowiada za przygotowanie sprzętu oraz wspiera organizację meczów rozgrywanych w Słupsku.