Sztab

Trener

Grzegorz Bednarczyk – trener drużyny seniorskiej

Kierownik drużyny

Aleksander Trawiński – kierownik drużyny seniorskiej

Wychowanek Startu Miastko, ze Słupskiem związany od 1982 r. gdy rozpoczął naukę w Zespole Szkół Drzewnych. Od 1984 roku trenował w Czarnych Słupsk. Cztery lata później po połączeniu Czarnych i Gryfa rozpoczął przygodę z Gryfem Słupsk. Jako czynny piłkarz z Gryfem pożegnał się 1992 roku, w tym samym czasie gdy do pierwszego zespołu wchodzili ówcześni juniorzy Paweł Kryszałowicz i Grzegorz Bednarczyk. Po pięciu latach przerwy wrócił do piłki nożnej, ale już bardziej rekreacyjnie w zespole Tomgraf Słupsk. W 2000 roku zakończył czynne uprawianie sportu. Od lipca 2012 roku pełni funkcję kierownika drużyny w Gryfie Słupsk.

Niewiele brakowało a zostałbym kolarzem Baszty Bytów. Jednak to piłka wywarła największe wpływ na moje życie. Na boisku grałem w formacji obronnej – lewa, prawa obrona, stoper czy wysunięty obrońca tzw. forstoper – mówi Aleksander Trawiński.   

Robert Rutecki

Ze słupskim klubem związany od najmłodszych lat związany. W latach 90. jako zawodnik Gryfa Słupsk prowadzonego przez Wojciecha Ostrowskiego oraz Tadeusza Żakiety, grał na pozycji lewego pomocnika oraz napastnika. Ponownie w klubie przy zespole seniorskim od kwietnia 2017 r., odpowiada za przygotowanie sprzętu oraz wspiera organizację meczów rozgrywanych w Słupsku.