Gryf naszym klubem, Słupsk naszym miastem!
Obecnie gościmy 3 osób, w tym 0 użytkownikow.
Strona główna
Znajdź na stronie

Gryf Biznes Partner

GRYF Słupsk S.A. Biznes Partner to platforma, której celem jest zintegrowanie lokalnego i regionalnego biznesu wokół Klubu z dużą tradycją. Jednym z głównych celów Programu jest stymulowanie kontaktów gospodarczych pomiędzy członkami grupy, co stwarza naszym partnerom dodatkowe możliwości rozwoju i realizację wspólnych celów biznesowych.

Poprzez reklamę w klubie piłkarskim wasza firma może zdobyć bardzo duże grono odbiorców i potencjalnych klientów. Sport jest bowiem jednym z najlepszych nośników reklamy na świecie. Na rynku reklamowym największe firmy rywalizują o prezentowanie swoich marek na koszulkach zawodników i reklamach na stadionach. Taki rodzaj reklamy jest skuteczniejszy od innych nie tylko na szeroki przekaz w mediach ale również dlatego, że kibice piłkarscy identyfikują się z produktami i firmami , które współpracują z ich ukochanym klubem.

Często zapomnianą ale jakże  ważną korzyścią współpracy z klubem piłkarskim jest korzystne prawo określone w ustawie o podatku dochodowym od osób prawnych, pozwalających na odpisanie kosztu reklamy od podatku

Zapraszamy do współpracy

KLUBOWI SPONSORZY
Partnerzy:
Srebrni partnerzy:
Brązowi partnerzy:
Czerwono-biało-niebiescy partnerzy: