GRAMY DLA KASI – POMAGAMY KOLEŻANCE WRÓCIĆ DO ZDROWIA

Drodzy Kibice,

Chcemy zarosić Was wraz całymi rodzinami na najbliższy mecz seniorskiej drużyny Gryf Słupsk S.A. przeciwko GKS Kolbudy, który odbędzie się 11 listopada 2018 r. o godz. 13:00 na Stadionie przy ul. Zielonej 9.

Zadbaliśmy o niecodzienną oprawę meczu, aby wraz z Wami i wszystkimi kibicami na stadionie wspólnie świętować 100-lecie Niepodległości Polski. Aby podkreślić wyjątkowość tego dnia nasi zawodnicy zagrają w trykotach stylizowanych na koszulki, w jakich występowali piłkarze w latach 20. XX wieku. W ten sposób chcemy nawiązać do długiej tradycji piłki nożnej w Polsce. Koszulki naszych zawodników z tego niecodziennego meczu piłkarskiego będą przeznaczone na aukcję i ich właścicielem będzie mógł stać się każdy kibic.

Najbliższy mecz będzie także wyjątkowy z innego względu. Niedawno dowiedzieliśmy się o chorobie naszej koleżanki Kasi, która jest doskonale znana dużej części z Was. Przed, w trakcie i po meczu będzie można wesprzeć zbiórkę środków na leczenie Kasi, u której zdiagnozowano nowotwór. Na rzecz naszej koleżanki przekażemy także cały przychód z meczu, więc wesprzecie ją nawet poprzez samą obecność i zakup biletu.

Zapraszamy więc Wszystkich Was wraz z całymi rodzinami, weźcie przyjaciół i sąsiadów, aby wspólnie uczcić 100-lecie Niepodległości i wesprzeć naszą przyjaciółkę Kasię.