Gryf Słupsk S.A. vs. Leśnik Manowo – przygotowania na półmetku

W najbliższą sobotę, 17 lutego Gryf Słupsk S.A. zmierzy się w kolejnym meczu kontrolnym z Leśnikiem Manowo. Będzie to dla nas sparing numer pięć, który rozegramy w połowie okresu przygotowawczego do rundy wiosennej 4 ligi pomorskiej.

Mecz z Leśnikiem pokaże na jakim etapie przygotowań są poszczególni zawodnicy Gryf Słupsk S.A. i rozegrany zostanie w połowie okresu przygotowawczego do wiosennych rozgrywek. Od sześciu tygodni trenujemy cztery razy w tygodniu, a w soboty gramy sparingi. Zawodnicy zaczynają już odczuwać zmęczenie trudami treningów, ale widać też efekty pracy – forma rośnie a głód gry nie maleje. Mecz z gośćmi z województwa zachodniopomorskiego będzie okazją do ćwiczenia kolejnych elementów taktycznych i sprawdzenia nowych rozwiązań w ustawieniu.

W ostatnim meczu do składu Gryf Słupsk S.A. wrócił Łukasz Stasiak, który ostatnich kilka dni był przeziębiony. W meczu ze Stolemem wszedł na ostanie 20 minut, być może w spotkaniu z Manowem najlepszego strzelca słupskiego zespołu zobaczymy już od pierwszych minut.

Drużyna z Manowa zajmuje 8. miejsce w zachodniopomorskiej 4 lidze.

Mecz Gryf Słupsk S.A. vs. Leśnik Manowo, sobota 17 lutego 2018 r., godz. 12.30, boisko treningowe przy ul. Zielonej 9