Hokejowy wynik w Słupsku

Wczoraj na stadionie przy ul. Zielonej kibice mogli obejrzeć sporo bramek. Był to pierwszy mecz od dawne gdzie to na stadion mogli wejść kibice i dopingować Gryfa z pozycji trybun. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim przybyłym na stadion.

Mecz od samego początku nie układał się Naszej drużynie. Pierwszą wymuszoną zmianę musieliśmy zrobić już na samym początku spotkanie. Z urazem boisko musiał opuścić Michał Wiśniewski a w jego miejsce na boisku pojawił się Kacper Gołojuch.

Już w 7 minucie do Naszej bramki trafił Mateusz Słumiński. Na prowadzenie dwoma trafieniami, wyprowadził nas jeszcze w pierwszej połowie Tomasz Piekarski. Drugą połowę zaczęliśmy od trafienia w 48 minucie Oskara Zielińskiego.  Niestety w 53 oraz 58 minucie do bramki Filipa Bielańczuka trafia ponownie Mateusz Słumiński.

Bramkę na wagę 3pkt w ostatniej akcji meczu zdobywa Fabian Słowiński

Skład:

Filip Bielańczuk, Michał Wiśniewski, Mikita Tsykala, Kacper Jendruch, Damian Mikołajczyk, Fabian Słowiński, Oskar Zieliński, Dawid Więckowski, Tomasz Piekarski, Marcjan Majcher, Artem Kovtunenko

Rezerwowi:

Krystian Dożynkiewicz, Daniel Sidor, Kacper Gołojuch, Szymon Mytych, Ksawery Ronowski, Tomasz Parzych, Patryk Dąbrowski

Zmiany:

Michał Wiśniewski ⇒ Kacper Gołojuch

Marcjan Majcher ⇒ Daniel Sidor

Daniel Sidor ⇒ Patryk Dąbrowski

Damian Mikołajczyk ⇒ Szymon Mytych

 

Sponsorem głównym Gryfa jest Energa z Grupy ORLEN

 

Wypowiedź trenerów po meczu:

Fotorelacja: Robert Skumiał Fotografia

Leave a comment