Sponsorzy


Sponsor główny – Energa S.A.

Jest to jedna z czterech największych krajowych grup energetycznych. Podstawowa działalność obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną i cieplną. Zasila w energię elektryczną ponad 3 mln klientów. Eksploatuje 185 tys. km linii elektroenergetycznych, przesyłając łącznie 22 TWh energii elektrycznej rocznie. Sieć dystrybucyjna obejmuje swoim zasięgiem 75 tys. km2, co stanowi ok. 24 proc. powierzchni kraju

 

Miasto Słupsk

Stolica Pomorza Środkowego, nasze ukochane miasto i kolebka Gryfa. Klub i kibice nie zmiennie czują silną więź z miastem, czego dowodem jest baner na stadionie „Słupsk naszym miastem, Gryf naszym klubem”.

 

 

TUZO

Od 1990 roku na rynku, spadkobierca słupskiej tradycji branży obuwniczej, współpracuje z największymi firmami obuwniczymi i galanteryjnymi w Polsce. Prosta i czytelna struktura małej firmy pozwala uzyskać wysoką wydajność przy zachowaniu niskich kosztów.

 

 

Wodociągi Słupsk

Czysta woda – czyste środowisko. Wodociągi Słupsk od 1992 r. nieprzerwanie dostarczają Słupszczanom najczystszą wodę w Polsce, troszczą się o nasze bezpieczeństwo i zdrowie. Spółka może pochwalić się supernowoczesnymi technologiami oraz efektywnym pozyskiwaniem funduszy unijnych.

 

 

Oktan

Każda kropla ma znaczenie. Firma Oktan 25 lat na ryku dzięki niezawodności i wysokiej jakości świadczonych usług. Oktan to przede wszystkim sieć stacji paliw przyjaznych kierowcom i podróżnym, a także dostawca paliw dla przemysłu.

 

 

 

Optyk Stolc

Firma rodzinna, w branży od 1966r (w zawodzie OPTYK), a jako własna działalność od 1990r. Klienci wyróżniają nas z uwagi na fachowe doradctwo i pomoc w wyborze oraz największy wybór opraw okularowych. Aktywnie uczestniczymy w światowych targach optycznych (Mediolan, Paryż) skąd przywozimy do Słupska unikatowe, najnowsze oprawy.

 

KMT Stal i KMT Okna Drzwi Bramy

Naszą misją jest produkowanie, sprzedaż i dystrybucja drzwi stalowych wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych oraz świadczenie kompleksowego doradztwa i serwisu, które pozwalają na zapewnienie pełnej satysfakcji Klienta. Jakość świadczonych usług gwarantowana jest poprzez zaangażowanie każdego pracownika w ciągłe doskonalenie się organizacji, zawsze kierując się przy tym maksymą: „Jak najbliżej Klienta”, gdyż produkujemy dzięki jego inspiracjom.

 

Castorama Słupsk

Castorama Słupsk
Sklep działa w Słupsku od 2007 roku przy ul. Hubalczyków 2 i od razu wpisał się w krajobraz naszego miasta.
To jeden z większych pod względem powierzchni sprzedaży marketów typu budowlano-remontowego w naszym kraju.
Oferuje duży asortyment materiałów budowlanych, chemię budowlaną, narzędzia, artykuły dekoracyjne, wykładziny, artykuły sanitarne, metalowe, elektryczne i oświetleniowe, a także produkty z drewna czy artykuły ogrodowe. Jest liderem w kategorii DIY/home improvement (ulepszania warunków mieszkaniowych) w naszym kraju. Castorama Polska Sp. z o.o. działa od 1997 roku i jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy. W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy na stronę www.castorama.pl oraz  www.kingfisher.com.

 

The William Wallce – whisky bar & burger house – najlepsze burgery w mieście i niepowtarzalna atmosfera szkockiego pubu w jednym miejscu. Właśnie tymi atutami WW przyciąga klientów z całego Słupska.

 

Kucharze prosto z Włoch, pasja i kulinarny temperament – restauracja Casa Italia zaprasza na przygodę z prawdziwymi włoskimi smakami. W karcie znajdą Państwo wszystko, co we włoskiej kuchni najlepsze: Antipasti, Zuppe, Pizza, Risotti, Le paste, oraz specjalne menu dla dzieci.

SIM BHP

Naszym celem jest wykreowanie nowego spojrzenia na świat bezpieczeństwa i higieny pracy. Dajmy naszym klientom możliwość świadomego i racjonalnego wyboru z całej gamy naszych produktów i usług.

 

RWS Cetus

Firma RWS Cetus oferuje do sprzedaży materiały kolejowe staro-użyteczne. Zajmujemy się także obrotem złomem stalowym i kolorowym. Świadczymy także usługi w zakresie wymiany podkładów, demontażu szyn oraz elementów infrastruktury kolejowej, logistyki.

 

Adkonis Ferma Kur

Największy producent jaj kurzych w województwie pomorskim, a także jeden z liczących się producentów krajowych. Firma zaczęła działalność w 1972 roku. Na początku posiadała 12 ha ziemi i 200 kur wylęgowych. Po 10 latach firma zwiększyła areał do 50 ha ziemi, a ilość kur niosek wzrosła aż do 15 tysięcy. Po kolejnych dziesięciu latach firma posiada już 350 ha i chowa 120 tys. niosek.

 

 

Auto Hak

Niezależna, polska firmą produkującą zaczepy kulowe (haki holownicze) do samochodów osobowych i dostawczych. Swoją działalność w branży rozpoczęła w 1976 roku produkując jeden model haka. W dniu dzisiejszym wytwarza zaczepy kulowe do ponad 1000 modeli samochodów i zatrudnia ponad 140 wysoko wykwalifikowanych pracowników.

 

Laminopol

Laminopol Sp. z o.o. jako pierwsza w Polsce wdrożyła na terenie Polski laminatowe przekrycia dachowe oraz systemy oczyszczania powietrza. W wyniku przekształceń strukturalnych firmy Laminopol Sp. z o.o. w 2005 roku została wyodrębniona firma Laminopol Konstrukcje Sp. z o.o., która przejęła jako samodzielny podmiot działalność firmy Laminopol Sp. z o.o. w zakresie projektowania, wytwarzania i montażu wyrobów z laminatu poliestrowo szklanego i urządzeń biologicznego oczyszczania powietrza.

 

Baltica – twoje okno na świat

Bałtycka Instytucja Gospodarki Budżetowej Baltica, swoją historię rozpoczęła w 1963 roku jako przedsiębiorstwo pomocnicze wykonujące prace remontowo-budowlane. Dzisiaj Baltica to przedsiębiorstwo działające w kilku branżach, m.in. produkcji okien PCV i ALU, budownictwie, remontowej, produkcji betonu, produkcji metalowych.

 

BranQ

Słupska firma produkująca wysokiej klasy akcesoria gospodarstwa domowego. Marka BranQ rozpoznawalna jest dzięki niepowtarzalnemu designowi łączącemu w sobie funkcjonalność dla użytkownika oraz dbałość o estetykę produktów.

 

 

 

Usługi Transportowe – Barański Mariusz

 

Owoce i Warzywa PPHU Jarząbek

 

Zobacz też KLUB 100