Krzysztof Muller po sparingu z Kotwicą Kołobrzeg

Wczoraj w samo południe przyszło Nam się zmierzyć z drużyną która jest jednym z głównych kandydatów do awansu na zaplecze ekstraklasy.

Kotwica Kołobrzeg jest liderem 2 ligi. Podopieczni trenera Marcina Płuska trzeba przyznać byli drużyną lepszą na przekroju całego spotkania. Drużyna złożona z doświadczonych piłkarzy, warto tutaj przypomnieć, że do Kotwicy dołączył zawodnik występujący wiele lat w Ekstraklasie, Adam Frączczak.

Nasi zawodnicy z tego meczu wyciągnęli dużą wartościową lekcję. Od zawodników i sztabu Kotwicy można było usłyszeć słowa uznania, że pomimo wyniku, zawodnicy walczyli przez cały mecz. Podczas meczu można było zobaczyć kilka składnych akcji i sytuacji podbramkowych.

Trener Krzysztof Muller zapytany o to jak ocenia postawę swoich zawodników i czy sparing był wartościowy dla zawodników:

„Jestem bardzo zadowolony, była to dla Nas wartościowa lekcja i cieszy mnie, pomimo wyniku który jest w tej sytuacji sprawą drugorzędną, świetna postawa naszych zawodników jestem bardzo zadowolony i wierzę, że w lidze na pewno to zaprocentuje”

Do rozpoczęcia ligi zostało blisko dwa tygodnie, w tym okresie planowany jest jeszcze jeden mecz kontrolny. Czy planowane są jeszcze jakieś wzmocnienia przed startem ligi:

„Skład jest nadal otwarty, będziemy się przyglądać aktualnej sytuacji na rynku transferowym. Przed wszystkim skupiamy się na zawodnikach których mamy. Dzisiaj ci chłopcy pokazali że stać ich na tle zespołu ta naprawdę pierwszej ligi toczyć równorzędną grę i tak jak powiedziałem, skupiamy się przede wszystkim na zawodnikach których aktualnie mamy w zespole”

 

fot: www.robertfotografia.pl