PODSUMOWANIE PRZYGOTOWAŃ REZERW

Wraz z końcem meczu z Pogonią Lębork zakończył się okres przygotowawczy drugiego zespołu.

Podsumujmy jak ten czas przepracowali zawodnicy Gryfa oraz co przez te kilka tygodni zmieniło się w drużynie.

Zanim do treningów wrócili piłkarze, nastąpiła zmiana na stanowisku trenera, Krzysztofa Mullera zastąpił dobrze wszystkim znany Wojciech Polakowski.

Słupszczanie przygotowania rozpoczęli 16 stycznia i podobnie jak w trakcie trwania sezonu treningi piłkarskie przeplatali zajęciami na siłowni pod czujnym okiem Marcina Pluty.

 

Rezerwy rozegrały łącznie 4 sparingi:

  1. Gryf II Słupsk – Sparta Sycewice 0:6
  2. Darłovia Darłowo – Gryf II Słupsk 7:1
  3. Jantar Ustka – Gryf II Słupsk 0:2
  4. Pogoń Lębork – Gryf II Słupsk 6:0

Tak swoimi słowami okres przygotowawczy podsumował trener Polakowski

– ” Okres przygotowawczy minał na wzajemnym poznawaniu się. Zawodnicy grali w miarę w równym wymiarze czasowym, przeciwnicy wcześniej przygotowani byli w większości na wyższym poziomie (4 ligowcy). Jestem zadowolony z podejścia tych młodych chłopaków, widać że chcą grać, trenować i podnosić swoje indywidualne umiejętności bo taki jest cel posiadania drugiego zespołu. Fajnie, że w tej grupie jest dwoje doświadczonych zawodników (Świdziński, Felisiak) bo młodzi mają się od kogo uczyć. Świetnym uczuciem było poraz kolejny wygrać coś z Gryfem po 10 latach przerwy. Chciałbym przekazać tym młodym zawodnikom jak najwięcej bo przejście z juniora do seniora jest najtrudniejsze i chcę im w tym pomóc ” 

NAJBLIŻSZY MECZ GRYFICI ROZEGRAJĄ JUŻ W TĄ NIEDZIELĘ O GODZINIE 12:00 A PRZECIWNIKIEM BĘDZIE GARBANIA KĘPICE, WSZYSTKICH KIBICÓW JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY NA ZIELONĄ