Rusza sprzedaż karnetów na rundę jesienną 2019/20

Właśnie ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Gryf Słupsk S.A. w rundzie jesiennej sezonu 2019/20. Karnety na trybunę krytą oraz trybuny odkryte dostępne są w sklepie Storm w C.H. Manhattan w cenach 80 i 40 zł. Kupując karnet zyskujesz darmowy wstęp jeden mecz ligowy i na wszystkie spotkania Gryfa w Pucharze Polski.

Jesienią 2019 roku pierwszy zespół Gryfa Słupsk S.A. rozegra przed własną publicznością dziewięć spotkań w ramach rozgrywek IV ligi pomorskiej. Pierwszy mecz już 10 sierpnia na stadionie przy ul. Zielonej 9 rozegramy z drużyną KTS-K Luzino. W sumie jesienią słupszczanie będą mogli obejrzeć dziewięć naszych meczy na rodzimym terenie. Nabywcy karnetów zyskują jeden darmowy wstęp na mecz ligowy.

Wielką gratką dla kibiców Gryfa i piłki nożnej będzie także mecz w Pucharze Polski. Wówczas do Słupska może zawitać drużyna z PKO BP Ekstraklasy lub Fortuna 1 Liga. Posiadacze karnetów na mecze Gryfa na spotkanie Pucharu Polski wejdą bez dodatkowych opłat. Losowanie par w PP już na początku sierpnia!

Karnety do nabycia:

Sklep Storm

C.H. Manhattan box 36/ 1 piętro/ pn-pt 9.00-17.00 sob 10.00-15.00