Bez punktów w Chojnicach

Do meczu przystępowaliśmy pełni optymizmu po ostatnim ligowym meczu z Jaguarem Gdańsk. Mecz zaczęliśmy takim samym zestawieniem jak tydzień wcześniej, lecz oglądaliśmy dwie różne drużyny. Dzisiaj podopiecznym Grzegorza Bednarczyka zdecydowanie ustępowali dzisiejszym rywalom w każdym aspekcie gry.

WIĘCEJ KORZYŚCI DLA SPONSORÓW

Mecz zaczęliśmy zdecydowanie i można powiedzieć, że od  minuty mogliśmy prowadzić lecz zabrakło wykończenia po dobrym dośrodkowaniu Macieja Gregorka w pole karne Chojniczanki. Później już było coraz gorzej a pomiędzy  23 a 36 minutą mecz się rozstrzygnął po 3 bramkach gospodarzy.

Po przerwie, gospodarze dołożyli jeszcze jedno trafienie w 57 minucie i ostatecznie mecz skończył się wynikiem 4:0 dla rezerw Chojniczanki