Zakończyliśmy rundę zasadniczą

Dzisiaj odbył się ostatni mecz rundy zasadniczej. Na boisku przy ul. Zielonej podejmowaliśmy rezerwy Arki Gdynia. Przed tym meczem było już wiadome że zarówno my, jak i Arkowcy uplacują się w górnej części tabeli.

Początek meczu zaczął się obiecująca dla naszych zawodników. Podopieczni Grzegorza Bednarczyka przeprowadzili kilka składnych akcji lecz niestety te nie zakończyły się bramkami. Pierwszą bramkę w meczu zdobywają goście w 11 minucie. Do wyrównania doprowadza cztery minuty później Oskar Zieliński

W pierwszej połowie obejrzeliśmy jeszcze kilka groźnych akcji zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Na prowadzenie trójkolorowych wyprowadza Fabian Słowiński który w 69 minucie pokonuje bramkarza gości

Długo nie cieszyliśmy się z prowadzenia. Dwie minuty później do bramki Filipa Bielańczuka trafił kolejny raz zawodnik gości a 5 minut później trzeci raz wyciągał piłkę z siatki nasz bramkarz i wynikiem 2:3 skończył się ostatni mecz rundy zasadniczej.