Stolem Gniewino – Gryf Słupsk 2:1

Wczoraj w Gniewinie przyszło nam się zmierzyć z miejscowym Stolemem. Lider, główny kandydat do awansu wyszedł na prowadzenie w 30 minucie. Po stracie na naszej połowie i kontrze gospodarzy bramkę zdobył Paweł Sobczyński. W 39 minucie uderzeniem w dolny róg bramki uderzył Mateusz Wachowiak. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Oskar Zieliński pokonując bramkarza gospodarzy w ostatniej minucie z rzutu karnego.

Zawodnicy Gryfa w tym meczu mieli kilka sytuacji na to, żeby z Gniewina wywieść przynajmniej 1 pkt. Dwa razy uderzał Oskar Zieliński, raz po akcji gdzie to świetną interwencją popisał się bramkarz gospodarzy przenosząc piłkę nad poprzeczką. Oskar mógł pokonać bramkarza gospodarzy uderzając silnie z wolnego. Jednak i tym razem lepszy okazał się golkiper z Gniewina. Swoje okazje miał również Damian Mikołajczyk.

 

Zagraliśmy w składzie:

Krystian Dożynkiewicz, Michał Wiśniewski, Mikita Tsykala, Kacper Jendruch, Damian Mikołajczyk, Oskar Zieliński, Szymon Mytych, Ksawery Ronowski, Patryk Dąbrowski, Marcjan Majcher, Artem Kovtunenko

Na zmianę weszli:

Fabian Słowiński, Karol Lutkiewicz

Bramka: Oskar Zieliński

 

Wszystkie bramki z meczu

Sponsorem głównym Gryfa jest Energa z Grupy ORLEN

fot/wideo : Robert Skumiał Fotografia

Leave a comment