Udany powrót na ławkę trenerską

Dzisiaj pierwszy raz po roku przerwy, drużynę poprowadził z ławki trenerskiej Grzegorz Bednarczyk. Osiemnastu zawodników miał dzisiaj do dyspozycji szkoleniowiec Gryfa podczas sparingu z drużyną Myśliwiec Tuchomie.

Przez cały mecz grę kontrolowali Gryfici. Wynik został już ustalony w pierwszej połowie, która skończyła się wynikiem 4:1. W drugiej połowie gra już nie wyglądała tak ładnie jak w pierwszych 45 minutach, lecz wynik nie uległ zmianie i pierwsza wygrana nowego trenera stała się faktem.

Już za tydzień, na stadionie przy ul. Zielonej podejmować będziemy ubiegłorocznego pretendenta do gry w 1 lidze, Chojniczankę Chojnice. Wstęp na to spotkanie jest bezpłatny, jednak trzeba bilet odebrać w naszym firmowym sklepie na Manhatanie w środę lub piątek w godzinach 13-17