Wygrany ważny mecz w Pelplinie

Wczoraj udaliśmy się do Pelplina na mecz z miejscową Wierzycą. Był to mecz o przysłowiowe 6 kpt ponieważ obydwie drużyny walczą o utrzymanie.

Od pierwszych minut było widać, że będzie to ciekawe spotkanie. Podopieczni Krzysztofa Mullera pomimo utraty bramki w 19 minucie której autorem był Rafał Siemaszko nie schowali głowy w piasek i już dwie minuty później za sprawą Kuby Kalinowskiego który pięknym strzałem w samo okienko pokonał bramkarza gospodarzy trójkolorowi doprowadzili do wyrównania.

Siedem minut później, do piłki zagranej od Wiktora Ciechańskiego dochodzi Patryk Dąbrowski i bez przyjęcia pokonuje bramkarza. Gdy wydawać by się mogło, że pierwsza połowa zakończy się wynikiem 1:2 do piłki dochodzi ponownie Kuba Kalinowski i pokonuje bramkarza drugi raz a asystę na swoim koncie zapisał kapitan, Patryk Dąbrowski.

1️⃣:0️⃣ Siemaszko 19 min.
1️⃣:3️⃣ Kalinowski 21 min.
1️⃣:2️⃣ Dąbrowski 28 min.
1️⃣:1️⃣ Kalinowski 43 min.

Zagraliśmy w składzie:

Gołębiewski Kamil, Kozakowski Maciej, Wìeckowski Dawid, Piechowski Daniel, Amoah Joseph, Hendryk Aleks, Świdroń Adam, Piekarski Tomasz, Kalinowski Jakub, Dąbrowski Patryk, Ciechański Wiktor
Ławka:
Książkiewicz Kacper, Bielańczuk Filip, Stankiewicz Bartosz, Rusiecki Przemysław, Gajke Maciej, Butowski Dominik, Revenko Vladislav

ZOSTAŃ SPONSOREM GRYFA SŁUPSK

Zmiany:
65min – Książkiewicz za Kalinowskiego
75min – Revenko za Ciechańskiego
92min – Butowski za Dąbrowskiego
———-
Kartki:
8min – Kalinowski
21min – Gołębiewski
49min – Wìeckowski (czerwień)
76min – Książkiewicz