ZINA i Gryf Słupsk S.A. – gramy razem

Miło nam poinformować, że firma PPH OPTIM – właściciel marki ZINA  został partnerem technicznym naszego klubu. Zina będzie dostarczała sprzęt, odzież oraz akcesoria treningowe do wszystkich grup piłkarskich przez najbliższe lata.

ZINA to marka specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów piłkarskich. Jako jedyna w Polsce i jedna z nielicznych w Europie posiada kontrakt z FIFA na produkcję certyfikowanych piłek meczowych. Jest jedną z najaktywniejszych marek występującą na boiskach Ekstraklasy, I i II ligi.
Produkty marki Zina adresowane są zarówno do profesjonalistów, amatorów i pasjonatów piłki nożnej. Zina nawiązała współpracę z najlepszymi klubami takimi jak Pogoń Szczecin, Widzew Łódź, Jagiellonia Białystok, Cracovia Kraków. Ubiera również polskich sędziów Ekstraklasy, będąc partnerem PZPN.
Od samego początku wspiera projekty i inicjatywy piłkarskie adresowane do najmłodszych. Kilkukrotnie była partnerem renomowanego turnieju Coca – Cola Cup i pucharu Premiera Rzeczpospolitej. Wspiera również zawodników biorących udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej Domów Dziecka.