Sponsorzy

———————-

 

Sponsor Tytularny drużyny seniorów – Energa Grupa Orlen

Sponsor tytularny Akademii – Energa Grupa Orlen

www.energa.pl

Miło nam poinformować, że Energa z Grupy ORLEN będzie naszym sponsorem w obecnym sezonie. Dzięki tej współpracy możemy rozwijać talenty młodych zawodników naszej Akademii, której to Energa jest sponsorem tytularnym.

Grupa Energa to jedna z czterech największych polskich grup energetycznych. Podstawowa działalność obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną oraz cieplną. Zasila swoją energią ponad 3 miliony klientów. Eksploatuje 185 000 km linii energetycznych, przesyłając łącznie 22 TWh energii elektrycznej rocznie. Sieć dystrybucyjna obejmuje swoim zasięgiem 75 000 km2, co stanowi ok. 24% powierzchni Polski.

Dziękujemy, że jesteście z Nami !

———————-

OFERTA SPONSORSKA  

———————-

Miasto Słupsk

Stolica Pomorza Środkowego, nasze ukochane miasto i kolebka Gryfa. Klub i kibice nie zmiennie czują silną więź z miastem, czego dowodem jest baner na stadionie „Słupsk naszym miastem, Gryf naszym klubem”.

———————-

 

KEEZA – PARTNER TECHNICZNY

KEEZA – to polska marka stworzona z miłości do sportu! Zajmujemy się produkcją profesjonalnego sprzętu i odzieży sportowej zarówno dla zawodowców jak i amatorów niemal każdej dyscypliny sportu. KEEZA jest w branży już blisko 8 lat. W tym czasie udało nam się osiągnąć rozpoznawalność i miano solidnego brandu na polskim rynku.

———————-

TV Słupsk

TV SŁUPSK – PARTNER MEDIALNY

Telewizja Słupsk w sieci Vectra jest koncesjonowanym nadawcą lokalnego programu informacyjnego w Słupsku, Ustce i Sławnie, zrzeszonym w Polskiej Izbie Komunikacji Elektronicznej oraz Stowarzyszeniu Programów Lokalnych „Vectramedia”

———————-

Radio Gdańsk – PARTNER MEDIALNY

 

———————-

ALMIR – Spedycja Transport

Firma powstała w 2007 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie na usługi transportowe wysokiej jakości. Gwarantując rzetelną obsługę oraz zarządzanie transportem chcielibyśmy poznać potrzeby Państwa firmy tym samym dostosowując wysokiej jakości rozwiązania.

———————-

ADKONIS 

Ferma jest największym producentem jaj kurzych na terenie województwa pomorskiego, a także jednym z liczących się producentów krajowych. Rozpoczęli działalność w 1972 roku. Na początku posiadali 12 ha ziemi i 200 kur wylęgowych. Po 10 latach został zwiększony areał do 50 ha ziemi, a ilość kur niosek wzrosła aż do 15 tysięcy. Po kolejnych dziesięciu latach uprawiali już 350 ha i chowali 120 tys. niosek.

———————-

 

Pizzeria Presto

Pyszna Pizza i nie tylko. Pyszne przekąski znajdziecie na naszej strefie VIP oraz w lokalu naszego sponsora ul. Profesora Tadeusza Kotarbińskiego 8A

———————-

Firma „Genstwa Transport” gwarantuje profesjonalną i wysokiej jakości usługę w zakresie transportu krajowego. Współpraca z nimi zapewnia bezpieczeństwo i obsługę klienta na najwyższym poziomie.

———————-

 

Firma Eden Catering przygotowuje zarówno śniadania, posiłki regeneracyjne i profilaktyczne, jak i obiady.
Specjalnością zakładu jest organizacja uroczystości specjalnych dla kilkuset osób jak bankiety, przyjęcia, wesela, studniówki, komunie, chrzciny zarówno w lokalu, jak i w domu klienta lub innym wskazanym miejscu.

———————-

Misją Uczelni wobec społeczeństwa jest: współtworzenie i zachowanie kultury oraz tożsamości narodowej z poszanowaniem odmiennych kultur i tradycji; zdobywanie, interpretowanie, przechowywanie i przekazywanie wiedzy zgodne z kanonem wiedzy uniwersalnej; krzewienie krytycznej postawy wobec rzeczywistości w poczuciu odpowiedzialności za przyszłość jednostki, Polski, Europy i świata.

———————-

The William Wallce – whisky bar & burger house – najlepsze burgery w mieście i niepowtarzalna atmosfera szkockiego pubu w jednym miejscu. Właśnie tymi atutami WW przyciąga klientów z całego Słupska.

———————-

 

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, której wszystkie udziały objęte są przez jednego wspólnika – Gminę Miejską Słupsk.

———————-

 

Kebab House to firma z bogatą tradycją, działa już od 1998 roku. Kebaby serwowane w Kebab House od razu podbiły serca i podniebienia słupszczan. W każdym z dwóch punktów sieci Kebab House od rana do późnego wieczora ustawiają się tłumy klientów. Tajemnicą takiego sukcesu jest przyrządzane według oryginalnej receptury mięso, zawsze świeże warzywa i dowożone codziennie rano pieczywo.

———————-

Krusz-Bet zapewnia kompleksową obsługę i korzystne ceny. Firma zajmująca się produkcją betonów różnych klas i mieszanek związanych cementem, mających szerokie zastosowanie w budownictwie ogólnym i drogowym.

———————-

D.R Premium jest firma zajmująca się, na terenie Słupska i okolic, skupem, sprzedażą, zamianą samochodów osobowych i dostawczych. Świetne miejsce do zamiany starego auta na nowe

———————-

MK Lombard to wiodąca w naszym mieście firma świadcząca usługi skupy, sprzedaży oraz zamiany przedmiotów. W ofercie znajdą Państwo również możliwość wynajmu samochodów. Firma znajduje się na ul. Wojska Polskiego 1

———————-

Detail by Baron jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, świadczącą profesjoanlne usługi w zakresie pielęgnacji aut. Bazujmy tylko i wyłącznie na sprawdzonych, certyfikowanych oraz rekomendowanych produktach. Podchodzimy do każdego pojazdu indywidualnie z wyjątkową precyzją, aby zachwycić wspaniałym i pięknym wyglądem naszego samochodu.

———————-

StormMedia jest wiodącą Agencja Marketingowa zrzeszająca jednych z największych Influencer-ów w polskim internecie.

———————-

Różatrans to przedsiębiorstwo zajmujące się spedycją i transportem. Stawiają głównie na pełen profesjonalizm i wysokiej jakości obsługę klienta. Dzięki temu współpraca z nimi to czysta przyjemność.

———————-

Firma ELJA zajmuje się handlem perfumami i kosmetykami od 1995 roku. W naszej ofercie posiadamy asortyment wielu renomowanych. Posiadamy również w sprzedaży kosmetyki kolorowe do makijażu oraz kosmetyki naturalne.

———————-

 

Firma MARKOS to światowej klasy producent wyrobów kompozytowych, firma z ponad 25-letnią tradycją i kilkuset osobową załogą, gdzie pasja oraz procesy optymalizacji i ciągłego doskonalenia wraz z polityką ochrony środowiska gwarantują jakość i konkurencyjność wyrobów i usług. Specjalizują się w technologii próżniowej infuzji żywicy, a także procesach laminowania ręcznego oraz w procesach form zamkniętych (RTM). Firma MARKOS jest certyfikowanym dostawcą dla branży energetyki wiatrowej – wykonują obudowy elektrowni wiatrowych.

———————-

Firma Storm Streetwear wykonuje profesjonalne nadruki na odzieży już od jednej sztuki

———————-

Firma Laminopol, to lider w sprzedaży materiałów do produkcji kompozytów. Zapewniają między innymi żywice, żelkoty, zbrojenia szklane i węglowe.

 

———————-

OFERTA SPONSORSKA  

———————-

Jubiler Stanisławscy to firma zajmująca się sprzedażą biżuterii złotej i srebrnej na terenie miasta Słupsk.  Mogą się poszczycić wielkim wyborem obrączek. Może oświadczyny na stadionie?

———————-

 

Transport i spedycja to specjalność firmy Mario Trans. Jest to niezawodne przedsiębiorstwo, które zawsze dba o załadunek i zadowolenie każdej ze stron.


Firma mająca swoją siedzibę w Słupsku przy ul. Spacerowej 1 dostarcza catering na terenie Słupska, Koszalina, Trójmiasta i wszystkich okolicznych miejscowości.
Jeżeli chcesz, żeby, świeże posiłki były codziennie pod Twoimi drzwiami zachęcamy do skorzystania z usług
———————-

Firma DMK Meble specjalizuje się w produkcji mebli w wiwięszkości na idnywidualne zmowienie. Od początku postawiliśmy na jakość wykonywania usług oraz na satysfakcję naszych klientów. Każde nasze zlecenie traktujemy jak prawdziwe wyzwanie I dokładamy wszelkich starań, aby Państwa meble były niepowtarzalne oraz funkcjonalne.

———————-

NORDBETON Sp. z o.o. już od 2007 roku działa na rynku budowlanym w Słupsku i jego okolicach. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej klasy betonu towarowego dla budownictwa ogólnego i drogowego.

———————-

Gryf Słupsk

Firma Damar działa w branży gastronomicznej. Ich kebaby cieszą się dużą popularnością w mieście Słupsk. Świeże i wysokiej jakości półprodukty świadczą o jakości, którą wypracowała sobie firma.

———————-

Firma istnieje już od ponad 10 lat i cieszy się doskonałą opinią wśród mieszkańców Słupska. Salon fryzjersko-kosmetyczny „Anna” gwarantuje wysokiej jakości usługi i przemiłą atmosferę.

———————-

 

Firma transportowa TS Express

———————-

Firma zajmująca się, na terenie Słupska i okolic, skupem, sprzedażą, zamianą samochodów osobowych i dostawczych. Świetne miejsce do zamiany starego auta na nowe

———————-

Firma Zimar jest firmą działającą na rynku krajowym już od 1992 roku, świadczącą usługi w zakresie transportu krajowego, spedycji oraz wszelkich robót ziemnych, a także usług zieleniarskich.

———————-

Drukarnia DECAN szybko i profesjonalnie. Gwarantuje indywidualne podejście do klienta. Dbają o detale i sprawną obsługę, aby każdy z Was był usatysfakcjonowany i w 100% zadowolony z naszych usług.

———————-

DAG-art jest firmą zajmująca się projektowaniem oraz produkcją mebli na zamówienie według indywidualnych potrzeb klientów. Zapewniają swoim klientom fachowe doradztwo, pomiary, projekt, transport oraz montaż.

———————-

POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE ŁUKASZ PŁOSKONKA

Pośrednictwo ubezpieczeniowe Łukasza Płoskłonka to doskonałe miejsce do ubezpieczenia siebie i swojego otoczenia. Każdy kto uprawia sport powinien się zastanowić czy nie może to być przydatna rzecz.

———————-

Fitness Klub PROGRES to idealne miejsce do spędzenia aktywnie czasu pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej

———————-

Villa Rubikon oferuje zakwaterowanie długo- i krótkoterminowe w pokojach 1,2,3 osobowych oraz apartamentach dwupokojowych dla 4-5 osób. Obiekt zlokalizowany jest na drodze wylotowej do miejscowości nadmorskich takich jak: Łeba, Rowy, Smołdzino.

———————-

Kupieckie centrum handlowe zlokalizowane blisko dworca kolejowego, blisko centrum.

———————-

———————-

 

———————-

OFERTA SPONSORSKA

Gryf Nieruchomości jest cenionym w regionie pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Firma oferuje pośrednictwo w sprzedaży działek, domów i mieszkań.
———————-
Firma Mono Energy, z branży energetycznej, od 2017r. zajmująca się dostarczaniem rozwiązań opartych na odnawialnych źródłach energii oraz systemach grzewczych. Produkty oparte na polskich producentach oraz najwyższych technologiach dostępnych na Polskim rynku.
———————-
Firma Inspetra świadczy usługi transportowe ok 2005 roku.
———————-

———————-

Wakacje.pl w Słupsku to odpowiednie miejsce gdzie zaplanujecie swoje wymarzone wakacje. Możecie liczyć na profesjonalne doradztwo oraz atrakcyjne ceny

———————-

Hossa Biuro Rachunkowe Zapewnia zróżnicowaną i indywidualną obsługę Klienta z uwzględnieniem specyfiki funkcjonowania jego firmy, potrzeb i wymagań. Stanowi to podstawę do nawiązania ścisłej współpracy, która umożliwia Klientowi osiągnięcie sukcesu w prowadzonej przez niego działalności.

———————-

Piotr Bonat – roboty drogowe

———————-

———————-

MJ Kancelarie Radców Prawnych Waldemar Jaroszewicz Marcin Jaroszewicz to Kancelaria Prawna świadcząca kompleksową, stałą i doraźną, obsługę prawną podmiotów gospodarczych i instytucji, a także rzetelną reprezentację osób fizycznych w postępowaniach sądowych, sądowo – administracyjnych i administracyjnych.

———————-

———————-

———————-

———————-

Zespół Centrum Rehabilitacji AVENIR tworzy kilkunastu, doskonale wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, aby w pracy z Pacjentem posługiwać się nowoczesnymi i sprawdzonymi na całym świecie metodami terapeutycznymi.

———————-

Karma jest idealnym miejscem na spotkania oraz relaks w gronie znajomych i najbliższych

———————-

 

———————-

———————-

Firma KASWAG jest oficjalnym, autoryzowanym partnerem i przedstawicielem firm – Elzab, Novitus oraz Posnet. Współpracujemy także z firmami GoPOS, InSoft, Symplex oraz InSERT – producentami oprogramowania do obsługi firm o różnych profilach działalności

———————-

———————-

———————-