Sztab

Arkadiusz Gaffka – trener drużyny seniorskiej

Trener Arkadiusz Gaffka, w 2013 roku ukończył kurs w Szkole Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej i uzyskał licencję trenerską UEFA A. Do sztabu Akademii Piłkarskiej Gryf Słupsk dołączył jesienią 2018 r. i prowadzi jedną z drużyn w roczniku 2008. Trener Gaffka swoją przygodę z piłką nożną zaczął w 1986 r. w Pogoni Lębork, w której występował nieprzerwanie do 2004 r. Następnie grał Kaszubach Płochowo, Bytovii Bytów i Stolemie Gniewino. Doświadczenia trenerskie zbiera od 2003 r., gdy zaczął trenować juniorów w Pogoni Lębork a następnie przez rok prowadził drużynę seniorską. W latach 2008-14 pracował z drużynami juniorskim Arki Gdynia (w tym trzy lata pełnił funkcję II trenera u trenera Jacka Dziubińskiego). Odbył staże trenerskie w Arce Gdynia (Wojciech Stawowy), Twente Enschede (Steve McLaren), HSV Hamburg (U-19 Otto Addo), FC Nuernberg (Dieter Hecking), Bayer Leverkusen (Sami Hyypia).

Aleksander Trawiński – kierownik drużyny seniorskiej

Wychowanek Startu Miastko, ze Słupskiem związany od 1982 r. gdy rozpoczął naukę w Zespole Szkół Drzewnych. Od 1984 roku trenował w Czarnych Słupsk. Cztery lata później po połączeniu Czarnych i Gryfa rozpoczął przygodę z Gryfem Słupsk. Jako czynny piłkarz z Gryfem pożegnał się 1992 roku, w tym samym czasie gdy do pierwszego zespołu wchodzili ówcześni juniorzy Paweł Kryszałowicz i Grzegorz Bednarczyk. Po pięciu latach przerwy wrócił do piłki nożnej, ale już bardziej rekreacyjnie w zespole Tomgraf Słupsk. W 2000 roku zakończył czynne uprawianie sportu. Od lipca 2012 roku pełni funkcję kierownika drużyny w Gryfie Słupsk.

Niewiele brakowało a zostałbym kolarzem Baszty Bytów. Jednak to piłka wywarła największe wpływ na moje życie. Na boisku grałem w formacji obronnej – lewa, prawa obrona, stoper czy wysunięty obrońca tzw. forstoper – mówi Aleksander Trawiński.   

Robert Rutecki

Ze słupskim klubem związany od najmłodszych lat związany. W latach 90. jako zawodnik Gryfa Słupsk prowadzonego przez Wojciecha Ostrowskiego oraz Tadeusza Żakiety, grał na pozycji lewego pomocnika oraz napastnika. Ponownie w klubie przy zespole seniorskim od kwietnia 2017 r., odpowiada za przygotowanie sprzętu oraz wspiera organizację meczów rozgrywanych w Słupsku.