Fotorelacja z Pikniku z Gryfem

Pierwszy Piknik z Gryfem – Wspaniała niedzielna impreza dla przedszkolaków!

W minioną niedzielę odbył się wyjątkowy Piknik z Gryfem, który zgromadził aż 10 przedszkoli z okolicy. Głównym punktem tego niezapomnianego wydarzenia był emocjonujący turniej piłkarski, który dostarczył dzieciom mnóstwo radości i sportowych emocji.

Jednak Piknik z Gryfem to nie tylko rozgrywki piłkarskie! Organizatorzy zadali sobie trud, aby zapewnić dzieciom wiele innych atrakcji. W trakcie całego turnieju, maluchy miały okazję podziwiać wóz strażacki, który przyjechał specjalnie na imprezę. Dzieci mogły przyjrzeć się sprzętowi używanemu podczas akcji ratunkowych i dowiedzieć się, jak wygląda pierwsza pomoc. To niewątpliwie cenne doświadczenie, które pozwoliło najmłodszym zrozumieć, jak ważna jest bezpieczeństwo i jakie są role strażaków w społeczeństwie.

Ponadto, na terenie pikniku czekały na dzieci różnorodne dmuchańce, na których mogły wesoło się bawić i spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi. Ten kolorowy plac zabaw przyciągnął dzieci jak magnes, zapewniając im mnóstwo frajdy i niezapomnianych chwil.

Po intensywnej zabawie i emocjonujących meczach piłkarskich, maluchy mogły zregenerować siły dzięki specjalnie przygotowanemu cateringowi oferowanemu przez Eden Catering. Wspaniałe dania i przekąski zaspokoiły nawet najbardziej wybredne podniebienia, dodając energii do dalszej zabawy.

ZAPRASZAMY NA TRENINGI DO NASZEJ AKADEMII

Naszą radosną imprezę poprowadził utalentowany animator Łukasz z Ale-Frajda, który swoim entuzjazmem i kreatywnością zapewnił wszystkim uczestnikom niezapomniane chwile pełne śmiechu i zabawy. Dzieci uwielbiały wspólnie tańczyć, śpiewać i angażować się w liczne konkursy, prowadzone przez Łukasza.

Nie mogliśmy także nie wspomnieć o wyjątkowej gości naszego Pikniku z Gryfem – pani prezydent Krystyna Danielecka Wojewódzka. Jej obecność była dla nas wielkim zaszczytem i dodatkowym powodem do dumy. Pani prezydent odwiedziła każdą grupę przedszkolną, rozmawiała z dziećmi i ciepło ich przywitała. To niezwykłe spotkanie z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych małych gości.