Juniorzy na remis z Bytovią Bytów

Zawodnicy drużyny juniorskiej Energa Gryf Słupsk S.A. zremisowali swój drugi mecz na wiosnę w rozgrywkach 1. Ligi Wojewódzkiej Juniora A z Drutex-Bytovią Bytów 1:1.

Wynik meczu został ustalony w pierwszej połowie spotkania, która w wykonaniu piłkarzy Energa Gryf Słupsk S.A. była dość ospała. Bramkę dla słupszczan strzelił Oskar Sosnówka. W drugiej połowie mecz się zdecydowanie ożywił. Obie drużyny stworzyły sobie kilka dobrych sytuacji, jednak wynik nie uległ zmianie. Młodzi Gryfici stworzyli sobie nawet kilka sytuacji sam na sam z bramkarzem gości, jednak brakowało zimnej krwi aby zamienić je na gole. Gospodarze próbowali podwyższyć wynik także przy stałych fragmentach gry, niestety również nieskutecznie.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1, a Gryfici zanotowali remis z nieco wyżej notowanym rywalem. Energa Gryf Słupsk S.A. zajmuje piąte miejsce z dorobkiem 30 punktów, natomiast Drutex-Bytovia Bytów jest na czwartym miejscu z dorobkiem 31 punktów.

Skład Energa Gryf Słupsk S.A.: Jakub Groński, Piotr Gawiński, Patryk Zamaro, Krystian Gniadek, Adrian Gołtowski, Kacper Rolnik, Filip Łochowski, Oskar Sosnówka, Maciej Mateńko, Cyprian Wiśniewski, Aleksander Bartczak

Rezerwa: Wojtek Kiełb, Michał Borowiec