Pewna wygrana z rezerwami Arki

W ramach drugiej kolejki rundy mistrzowskiej, podopieczni Grzegorza Bednarczyka mierzyli się z rezerwami Arki Gdynia.

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej ulegliśmy zawodnikom z Gdyni 2:3  więc dzisiaj była idealna okazja, żeby zrewanżować się za tamtą porażkę. Podopieczni trenera Bednarczyka w mecz weszli bardzo dobrze. W 7 minucie Dawid Więckowski był bliski pokonania bramkarza gości lecz po podaniu Macieja Gregorka minimalnie chybił. Minutę później Oskar Zieliński trafia w boczną siatkę. W tej samej minucie goście przeprowadzają groźną akcję lecz na posterunku Maciej Gołojuch.

W 10 minucie goście trafiają do naszej siatki, lecz sędzia nie uznaje trafienia. Spalony.

W 12 minucie zza pola karnego uderza Oskar Zieliński, piłka po uderzeniu naszego kapitana trafia do siatki gości.

W 24 minucie Maciej Gregorek po asyście Oskara Zielińskiego podwyższa prowadzenie na 2:0 dla Gryfa

Pięć minut później ponownie do siatki gości trafia Maciej Gregorek, tym razem asystował Tomasz Prusaczyk

Tuż przed przerwą mogliśmy zdobyć jeszcze jedną bramkę. Maciej Gregorek dogrywa do Oskara Zielińskiego, lecz drugiego trafienia nie zaliczył w pierwszych 45 minutach nasz dzisiejszy kapitan.

W drugiej połowie można było zobaczyć jeszcze większą przewagę naszego zespołu. Momentami goście mieli problem z wydostania się z własnej połowy.

Na pierwszą zmianę czekaliśmy do 71 minuty. Wtedy to na murawie melduje się Patryk Dąbrowski który zastępuje strzelca dwóch bramek, Macieja Gregorka. Dwie minuty później za Tomasza Parzycha wchodzi Kacper Grygiel.

W 88 minucie goście przeprowadzają groźną akcję prawym skrzydłem, lecz strzał mija bramkę strzeżoną przez Macieja Gołojucha.

W tej samej minucie mieliśmy podwójną zmianę. Boisko opuścili Tomasz Prusaczyk którego zmienił Ksawery Ronowski oraz Szymon Mytych a w jego miejsce pojawił się Karol Lutkiewicz.

W 90 minucie dobrze wyprowadził akcję Kacper Jendruch który podaje do Oskara Zielińskiego. Ten natomiast celnym podaniem obsługuje Patryka Dąbrowskiego i mamy już 4:0

W doliczonym czasie gry bramkę mógł zdobyć jeszcze Kacper Jendruch lecz jego strzał pod poprzeczkę wybrania bramkarz arki przenosząc piłkę nad bramką.