Pewna wygrana w Kobylnicy

Za nami drugie pucharowe starcie Gryfitów w tym sezonie. Po bardzo jednostronnym spotkaniu Trójkolorowi wywieźli z Kobylnicy awans i zagrają w 4 rundzie turnieju.

Mecz od początku był rozgrywany pod dyktando jednej drużyny czego w pierwszej połowie nie odzwierciedlał wynik, Gryfici pomimo sporej przewagi zdobyli tylko 3 bramki dając sobie strzelić bramkę, trafienie które wlało na chwilę cień nadzieji na zwycięstwo kibicom rywali i zawodników.

Po przerwie, podczas której Grzegorz Bednarczyk dokonał 2 zmian gra się znacznie ożywiła i Słupszczanie punktowali każdy błąd Słupi zdobywając aż 7 bramek w pełni dokonując nad zespołem z A klasy i rzadko kiedy dopuszczając ich do sytuacji bramkowych. Po końcowym gwizdku kibice z Kobylnicy opuszczali swój stadion w zdecydowanie nie najlepszych nastrojach natomiast my syci masy bramek i efektownych akcji pomimo słabszego przeciwnika mamy apetyt na tak samo dobry mecz w sobotę.

Graliśmy w składzie:

Maciej Gołojuch, Mikita Tsykala, Tomasz Prusaczyk, Daniel Piechowski, Oskar Zieliński, Kacper Jendruch, Kacper Gołojuch, Ksawery Ronowski, Maciej Kozakowski, Marcjan Majcher, Artem Kovtunenko

Ławka

Filip Bielańczuk, Dawid Więckowski, Szymon Mytych, Tomasz Piekarski, Maciej Gregorek

• Piast Człuchów – Skotawia Dębnica Kaszubska 3:0 Walkower

Ostatnie spotkanie w tej rundzie zostanie rozegrane za tydzień pomiędzy naszymi rezerwami a Bytovią Bytów, początek o godzinie 15:30 na Zielonej. Wszystkich kibiców zapraszamy