Wygrana z Gromem Nowy Staw

Do meczu z Gromem Nowy Staw przystępowaliśmy w dobrych nastrojach po wygranym 10:1 meczu w ramach Regionalnego Pucharu Polski ze Słupią Kobylnica

Początek spotkania pokazał, że ten mecz nie będzie łatwy dla podopiecznych Grzegorza Bednarczyka. W pierwszych 5 minutach goście mieli dwie groźne akcje, najpierw Filip Bielańczuk swoją interwencją powstrzyłał zapędy gości. W kolejnej akcji pewnym wślizgiem Tomasz Prusaczyk wybił spod nóg rywala piłkę zawodnikowi gości.

Pierwszą żółtą kartkę obejrzeliśmy już w 24 minucie a ukarany został nią Oskar Zieliński

W 29 minucie po precyzyjnym strzale z rzutu wolnego, Maciej Kozakowski wyprowadza Gryfa na prowadzenia

Podwyższył prowadzenie po przedłużonym dośrodkowaniu przez Daniela Piechowskiego, Fabian Słowiński który głową pokonał bramkarza gości, Pawła Szafkę. Odpowiedź gości była błyskawiczna. Minutę później Mateusz Niedźwiecki wbiegł w pole karne i uderzył przy bliższym słupku pokonując Filipa Bielańczuka.

Tuż po rozpoczęciu przez sędziego drugiej połowy, Gryf wykonywał rzut rożny a do piłki w polu karnym doszedł Dawid Więckowski. Pewnym uderzeniem pod poprzeczkę pokonuje bramkarza gości.

Na pierwszą zmianę w szeregach Gryfa czekaliśmy do 64 minuty. Boisko opuścił strzelec pierwszej bramki, Maciej Kozakowski a w jego miejsce wszedł Maciej Gregorek

Wynik ustalił w 73 minucie Fabian Słowiński strzelając swoją 40 bramkę w lidze grając w pierwszym zespole

Kolejną zmianą w zespole prowadzonym przez Grzegorza Bednarczyka było wprowadzenie na boisko Artema Kovtunenko w miejsce Daniela Piechowskiego

W 77 minucie żółtą kartę zobaczył Fabian Słowiński oraz w międzyczasie boisko opuścił Szymon Mytych a w jego miejsce na placu boju pojawił się Marcjan Majcher

Ostatnie dwie zmiany w Naszym zespole trener robi w 85 minucie. Na boisku pojawiają się Patryk Dąbrowski oraz Tomasz Parzych a resztę meczu z trybun oglądali Fabian Słowiński oraz Oskar Zieliński

W doliczonym czasie gry nasi zawodnicy obejrzeli jeszcze 2 żółte kartki. Byli nimi Artem Kovtunenko oraz Kacper Gołojuch