Sparta Sycewice – Gryf Słupsk 0:2

Wczoraj udaliśmy się do pobliskich Sycewic na mecz w ramach 20 kolejki. Mecz był bardzo zacięty i obfitował w wiele stykowych sytuacji. W przekroju całego spotkania trzeba przyznać, że nasz zespół był lepiej poukładany i zasłużenie zdobył 3 pkt.

Pierwsza bramka padła na początku 2 połowy kiedy to do bramki trafił Tomasz Parzych. Na 2:0 w 82 minucie podwyższył Oskar Zieliński. Warte zaznaczenia jest uderzenie w pierwszej połowie Macieja Gregorka, który sprzed pola karnego próbował pokonać bramkarza gospodarzy lecz piłka wylądowała na poprzeczce.

Jeszcze w pierwszej połowie doszło do groźnego faulu na naszym zawodniku. Tuż przy ławce naszego zespołu ostrym wślizgiem został powalony Szymon Mytych. Meczu niestety nie dokończył a w przerwie został odwieziony karetką do szpitala.